Mistrz Polski w Wielkim Klinczu – zapowiedź meczu

Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej PGNiG Superligi Kobiet, a zarazem gratka dla kibiców piłki ręcznej. Nasza drużyna podejmować będzie aktualnego mistrza Polski, ekipę Selgrosu Lublin. Mecz zaplanowano na najbliższą środę (2 marca) na godz. 18. Areną zmagań szczypiornistek będzie Hala Sportowa w Wielkim Klinczu. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego dopingowania naszej drużyny.

Po tej kolejce spotkań nastąpi kilkutygodniowy rozbrat z ligową piłką ręczną ze względu na mecze reprezentacji narodowych. Po przerwie rozpocznie się walka o mistrzostwo i utrzymanie się w lidze. Kościerski beniaminek PGNiG Superligi będzie musiał walczyć o ligowy byt. Rywalami UKS PCM będą ekipy Jeleniej Góry, Ruchu Chorzów oraz Olimpii-Beskid Nowy Sącz.

Wstęp jest DARMOWY – ZAPRASZAMY!.

PLAKAT 02.03.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress